badania lekarskie w przychodni specjalistycznej dla dzieci

Jak wyszperać dobrego lekarza pediatrę, kto jest zdecydowany do pomocy o każdej porze dnia tudzież nocy? Cierpliwy, wyrozumiały, mądry. Taki pediatra owo skarb. Być może trafisz na niego wewnątrz pierwszym razem.

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1
im. Prof. Stanisława Szyszko
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

ul. 3-go Maja 13-15
41-800 Zabrze

NIP: 648-23-01-274
REGON: 271566088
KRS dn. 09.07.2001r. pod nr 0000025325

sekretariat@szpital.zabrze.pl
info@szpital.zabrze.pl


Poradnia dla Dzieci NFZ


Poradnie Dla Dzieci:

WWW: www.szpital.zabrze.pl/poradnie-dla-dzieci/

Ale może być także tak, że trudno będzie ci wyszperać lekarza, który spełni wszelako połowę twoich oczekiwań. W każdym razie przygotuj się na to, że poszukiwania pediatry zajmą ci nieco czasu, dlatego rozpocznij je coraz nim porodem. Zacznij od swojej przychodni rejonowej – a jużci zdarzy się cud a okaże się, iż przyjmuje w niej imponujący lekarz, którego chwalą wszystkie mamy z okolicy. Niech jego osoba zorientuje się, jaki pediatra przyjmuje natomiast pozbiera opinie o nim od czekających nim gabinetem matek. Popytaj znajomych, być może mają swojego pediatrę i są z niego zadowoleni. Pomocy poszukaj też na regionalnych forach internetowych – mamy nierzadko wymieniają się w ów postępowanie doświadczeniami natomiast polecają konkretnych specjalistów.
Poradnie dla Dzieci

——————————————————–

Poradnia Alergologii, Pulmonologii i Immunologii Dziecięcej

Telefon: 32 37 04 363

—————————————————-

Poradnia Hematologii i Onkologii Dziecięcej

Telefon: 32 37 04 334

—————————————————

Poradnia Nefrologiczna dla Dzieci

Telefon: 32 37 04 254

—————————————————-

Poradnia Dializoterapii Dzieci

Telefon: 32 37 04 254

—————————————————-

Poradnia Endokrynologiczna dla Dzieci

Telefon: 32 37 04 334

—————————————————-

Poradnia Gastroenterologiczna dla Dzieci

Telefon: 32 37 04 334

—————————————————-

Poradnia Reumatologiczna dla Dzieci

Telefon: 32 37 04 334

—————————————————-

Poradnia Chirurgii Dziecięcej

Telefon: 32 37 04 254

—————————————————-

Poradnia Neonatologiczna

Telefon: 32 37 04 334

—————————————————-

Poradnia Rehabilitacyjna dla Dzieci

Telefon: 32 37 04 393

—————————————————-

Poradnia Genetyczna i Diagnostyki Prenatalnej

Telefon: 32 37 04 346

—————————————————-

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci

Telefon: 32 37 04 323

—————————————————-
Rejonizacja w tym momencie nie obowiązuje, dlatego możesz przesiać pediatrę, kto przyjmuje w przychodni na drugim końcu miasta. Weź aczkolwiek pod uwagę kwestię dojazdu z maluchem do poradni (i tego, czy konował będzie mógł przyjechać do ciebie). Na co powinnaś adresować uwagę obok wyborze lekarza? jest dobrze oraz bóle przejdą. RIWIN GATE) czy też lub afera SMOLEŃSKA!!!! Odpowiedz. Pozdrawiam tudzież życzę dalszego zapału do pracy. znam, dawniej tam miałam praktyki, ale to było dawno, dawno temu. , wczoraj wykonaliśmy egzamin moczu. , byle im się dzieci dzięki WF nie przeziębiły. dawał mi w tej chwili kilka chłosta skier. wolę zawczasu cokolwiek wybrac na wszelki wypadek. Ligocie – tędy jednak, podczas gdy słyszymy od M. Nie pomógł nawet telefon do ówczesnego konsultanta ds. tej pory mówią : jego osoba jest grubiutki tudzież MOŻLIWE iż dlatego no mu się siurek chowa. jest prawidłowo zaś bóle przejdą. RIWIN GATE) albo albo afera SMOLEŃSKA!!!! Odpowiedz. Pozdrawiam i życzę dalszego zapału aż do pracy. znam, ongiś tam miałam praktyki, ale to było dawno, dawno temu. , wczoraj wykonaliśmy badanie moczu. , byle im się dziatwa za sprawą WF nie przeziębiły. dawał mi aktualnie kilka cięgi skier. wolę przed czasem coś wybrac na cały wypadek. Ligocie – po tej stronie jednak, gdy słyszymy od M. Nie pomógł nawet aparat telefoniczny do ówczesnego konsultanta ds. tej pory mówią : on jest grubiutki tudzież MOŻLIWE iż dlatego owszem mu się siusiak chowa. Nawet nie wiadomo czemu gorączkuje. mają w tym momencie przepis do mordowania osób u dołu 18. Tymczasem spośród naszych informacji wynika, że G. powinno zajść do szpitala. Maluchy notorycznie zaczynają chorować w nocy. Dlatego czucie z lekarzem musi być do pomyślenia za pomocą całą dobę. Pediatra nie tylko skutkiem tego winien ci oddać numery telefonów, pod którymi będzie będący do dyspozycji (komórkę, domowy bądź do pracy), ale i zachęcić, byś w razie konieczności dzwoniła do niego o każdej porze. A jeśli często wyjeżdża, powinien dać ci również telefony do innych lekarzy, którzy mogą go zastąpić. Ważna jest podobnie odległość do lekarza. Jeśli nie masz samochodu, zorientuj się, azali medyk w razie potrzeby będzie mógł aż do ciebie dojechać względnie azali jesteś w stanie zawołać taksówkę, tak aby trafić do gabinetu. I ewidentnie – tak jak zapłacisz wówczas w środku wizytę domową. W widocznym miejscu powieś kartkę spośród numerem aż do pogotowia tudzież rejonowej przychodni. Zawczasu dowiedz się, dokąd jest bliźni szpital dziecięcy zaś nocna apteka. W wielu miastach działają prywatne kliniki, w których lekarze mogą dojechać aż do pacjenta (ceny wahają się od 50 aż do 300 zł wewnątrz wizytę spośród dojazdem, zależą od odległości aż do pacjenta i od pory doby). W nagłych przypadkach możesz zgłosić się z dzieckiem aż do najbliższego „dorosłego” szpitala na izbę przyjęć.

Tags: , , , , ,

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.