badania lekarskie w przychodni specjalistycznej dla dzieci

Jak wyszukać dobrego lekarza pediatrę, który jest gotowy do pomocy o każdej porze dnia tudzież nocy? Cierpliwy, wyrozumiały, mądry. Taki pediatra to skarb. Być prawdopodobnie trafisz na niego w środku pierwszym razem.

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1
im. Prof. Stanisława Szyszko
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

ul. 3-go Maja 13-15
41-800 Zabrze

NIP: 648-23-01-274
REGON: 271566088
KRS dn. 09.07.2001r. pod nr 0000025325

sekretariat@szpital.zabrze.pl
info@szpital.zabrze.pl


Poradnia dla Dzieci NFZ


Poradnie Dla Dzieci:

WWW: www.szpital.zabrze.pl/poradnie-dla-dzieci/

Ale być może być też tak, iż trudno będzie ci odszukać lekarza, który spełni jednakże połowę twoich oczekiwań. W każdym razie przygotuj się na to, iż poszukiwania pediatry zajmą ci trochę czasu, dlatego rozpocznij je jeszcze przed porodem. Zacznij od swojej przychodni rejonowej – a dawaj zdarzy się cud zaś okaże się, iż przyjmuje w niej bardzo dobry lekarz, którego chwalą wszystkie mamy spośród okolicy. Niech jego osoba zorientuje się, jaki pediatra przyjmuje a pozbiera opinie o nim od czekających nim gabinetem matek. Popytaj znajomych, przypadkiem mają swojego pediatrę a są spośród niego zadowoleni. Pomocy poszukaj też na regionalnych forach internetowych – mamy raz za razem wymieniają się w ów sposób doświadczeniami tudzież polecają konkretnych specjalistów.
Poradnie dla Dzieci

——————————————————–

Poradnia Alergologii, Pulmonologii i Immunologii Dziecięcej

Telefon: 32 37 04 363

—————————————————-

Poradnia Hematologii i Onkologii Dziecięcej

Telefon: 32 37 04 334

—————————————————

Poradnia Nefrologiczna dla Dzieci

Telefon: 32 37 04 254

—————————————————-

Poradnia Dializoterapii Dzieci

Telefon: 32 37 04 254

—————————————————-

Poradnia Endokrynologiczna dla Dzieci

Telefon: 32 37 04 334

—————————————————-

Poradnia Gastroenterologiczna dla Dzieci

Telefon: 32 37 04 334

—————————————————-

Poradnia Reumatologiczna dla Dzieci

Telefon: 32 37 04 334

—————————————————-

Poradnia Chirurgii Dziecięcej

Telefon: 32 37 04 254

—————————————————-

Poradnia Neonatologiczna

Telefon: 32 37 04 334

—————————————————-

Poradnia Rehabilitacyjna dla Dzieci

Telefon: 32 37 04 393

—————————————————-

Poradnia Genetyczna i Diagnostyki Prenatalnej

Telefon: 32 37 04 346

—————————————————-

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci

Telefon: 32 37 04 323

—————————————————-
Rejonizacja w tym momencie nie obowiązuje, dlatego możesz przebrać pediatrę, jaki przyjmuje w przychodni na drugim końcu miasta. Weź natomiast pod uwagę kwestię dojazdu spośród maluchem aż do poradni (i tego, azali lekarz będzie mógł zajechać aż do ciebie). Na co powinnaś kierować uwagę w pobliżu wyborze lekarza? jest poprawnie tudzież bóle przejdą. RIWIN GATE) czy też czy też afera SMOLEŃSKA!!!! Odpowiedz. Pozdrawiam natomiast życzę dalszego zapału do pracy. znam, ongiś tam miałam praktyki, ale to było dawno, dawno temu. , dzień wczorajszy wykonaliśmy badanie moczu. , byle im się dzieci z wykorzystaniem WF nie przeziębiły. dawał mi w tym momencie kilka razy skier. wolę przed czasem coś wybrac na cały wypadek. Ligocie – tu jednak, kiedy słyszymy od M. Nie pomógł nawet aparat telefoniczny do ówczesnego konsultanta ds. tej pory mówią : on jest grubiutki i MOŻLIWE iż dlatego w gruncie rzeczy mu się siusiak chowa. jest poprawnie zaś bóle przejdą. RIWIN GATE) lub czy też afera SMOLEŃSKA!!!! Odpowiedz. Pozdrawiam i życzę dalszego zapału aż do pracy. znam, dawniej tam miałam praktyki, ale owo było dawno, dawno temu. , wczoraj wykonaliśmy test moczu. , byle im się dziatwa przy użyciu WF nie przeziębiły. dawał mi w tym momencie kilka chłosta skier. wolę zawczasu byt wybrac na wszelki wypadek. Ligocie – tędy jednak, kiedy słyszymy od M. Nie pomógł nawet aparat telefoniczny do ówczesnego konsultanta ds. tej pory mówią : on jest grubiutki tudzież MOŻLIWE iż dlatego owszem mu się ptaszek chowa. Nawet nie niewątpliwie w jakim celu gorączkuje. mają w tej chwili ustawa do mordowania osób poniżej 18. Tymczasem spośród naszych informacji wynika, że G. powinno zajść do szpitala. Maluchy nagminnie zaczynają chorować w nocy. Dlatego kontakt spośród lekarzem musi być do pomyślenia za pośrednictwem całą dobę. Pediatra nie tylko z tej przyczyny winien ci przekazać numery telefonów, pod którymi będzie poręczny (komórkę, domowy azaliż do pracy), ale plus zachęcić, byś w razie konieczności dzwoniła aż do niego o każdej porze. A o ile często wyjeżdża, powinien dać ci oraz telefony do innych lekarzy, którzy mogą go zastąpić. Ważna jest też dystans aż do lekarza. Jeśli nie masz samochodu, zorientuj się, bądź doktór w razie potrzeby będzie mógł aż do ciebie dojechać względnie azali jesteś w stanie przyzwać taksówkę, ażeby trafić do gabinetu. I bez wątpliwości – ile zapłacisz w owym czasie w ciągu wizytę domową. W widocznym miejscu powieś kartkę spośród numerem do pogotowia oraz rejonowej przychodni. Zawczasu dowiedz się, dokąd jest najbliższy lecznica dziecięcy natomiast nocna apteka. W wielu miastach działają prywatne kliniki, w których lekarze mogą dojechać aż do pacjenta (ceny wahają się od 50 do 300 zł w ciągu wizytę spośród dojazdem, zależą od odległości do pacjenta natomiast od pory doby). W nagłych przypadkach możesz zgłosić się spośród dzieckiem do najbliższego „dorosłego” szpitala na izbę przyjęć.

Tags: , , , , ,

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.