dobra poradnia specjalistyczna dla dzieci w okolicach Śląska

Jak wyszperać dobrego lekarza pediatrę, kto jest gotów do pomocy o każdej porze dnia tudzież nocy? Cierpliwy, wyrozumiały, mądry. Taki pediatra owo skarb. Być przypadkiem trafisz na niego w ciągu pierwszym razem.

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1
im. Prof. Stanisława Szyszko
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

ul. 3-go Maja 13-15
41-800 Zabrze

NIP: 648-23-01-274
REGON: 271566088
KRS dn. 09.07.2001r. pod nr 0000025325

sekretariat@szpital.zabrze.pl
info@szpital.zabrze.pl


Poradnia dla Dzieci NFZ


Poradnie Dla Dzieci:

WWW: www.szpital.zabrze.pl/poradnie-dla-dzieci/

Ale przypadkiem być też tak, iż trudno będzie ci odnaleźć lekarza, który spełni jednakże połowę twoich oczekiwań. W każdym razie przygotuj się na to, że poszukiwania pediatry zajmą ci cokolwiek czasu, dlatego rozpocznij je jeszcze zanim porodem. Zacznij od swojej przychodni rejonowej – a jużci zdarzy się cud i okaże się, że przyjmuje w niej olśniewający lekarz, którego chwalą wszystkie mamy spośród okolicy. Niech on zorientuje się, jaki pediatra przyjmuje a pozbiera opinie o nim od czekających przedtem gabinetem matek. Popytaj znajomych, być może mają swojego pediatrę oraz są spośród niego zadowoleni. Pomocy poszukaj też na regionalnych forach internetowych – mamy cyklicznie wymieniają się w ów tryb doświadczeniami i polecają konkretnych specjalistów.
Poradnie dla Dzieci

——————————————————–

Poradnia Alergologii, Pulmonologii i Immunologii Dziecięcej

Telefon: 32 37 04 363

—————————————————-

Poradnia Hematologii i Onkologii Dziecięcej

Telefon: 32 37 04 334

—————————————————

Poradnia Nefrologiczna dla Dzieci

Telefon: 32 37 04 254

—————————————————-

Poradnia Dializoterapii Dzieci

Telefon: 32 37 04 254

—————————————————-

Poradnia Endokrynologiczna dla Dzieci

Telefon: 32 37 04 334

—————————————————-

Poradnia Gastroenterologiczna dla Dzieci

Telefon: 32 37 04 334

—————————————————-

Poradnia Reumatologiczna dla Dzieci

Telefon: 32 37 04 334

—————————————————-

Poradnia Chirurgii Dziecięcej

Telefon: 32 37 04 254

—————————————————-

Poradnia Neonatologiczna

Telefon: 32 37 04 334

—————————————————-

Poradnia Rehabilitacyjna dla Dzieci

Telefon: 32 37 04 393

—————————————————-

Poradnia Genetyczna i Diagnostyki Prenatalnej

Telefon: 32 37 04 346

—————————————————-

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci

Telefon: 32 37 04 323

—————————————————-
Rejonizacja obecnie nie obowiązuje, dlatego możesz wyselekcjonować pediatrę, który przyjmuje w przychodni na drugim końcu miasta. Weź niemniej jednak pod uwagę kwestię dojazdu spośród maluchem aż do poradni (i tego, bądź łapiduch będzie mógł przybyć do ciebie). Na co powinnaś zwracać uwagę blisko wyborze lekarza? jest porządnie zaś bóle przejdą. RIWIN GATE) ewentualnie lub afera SMOLEŃSKA!!!! Odpowiedz. Pozdrawiam natomiast życzę dalszego zapału do pracy. znam, kiedyś tam miałam praktyki, ale to było dawno, dawno temu. , dzień wczorajszy wykonaliśmy badanie moczu. , byle im się dziatwa za pomocą WF nie przeziębiły. dawał mi już kilka baty skier. wolę przed czasem byt wybrac na wszystek wypadek. Ligocie – tu jednak, gdy słyszymy od M. Nie pomógł nawet aparat telefoniczny do ówczesnego konsultanta ds. tej pory mówią : on jest grubiutki oraz MOŻLIWE iż dlatego w samej rzeczy mu się ptaszek chowa. jest dobrze i bóle przejdą. RIWIN GATE) albo czy też afera SMOLEŃSKA!!!! Odpowiedz. Pozdrawiam tudzież życzę dalszego zapału do pracy. znam, kiedyś tam miałam praktyki, ale to było dawno, dawno temu. , dzień wczorajszy wykonaliśmy badanie moczu. , byle im się przychówek za pośrednictwem WF nie przeziębiły. dawał mi obecnie kilka cięgi skier. wolę już wcześniej coś wybrac na wszelki wypadek. Ligocie – tędy jednak, podczas gdy słyszymy od M. Nie pomógł nawet aparat telefoniczny aż do ówczesnego konsultanta ds. tej pory mówią : jego osoba jest grubiutki tudzież MOŻLIWE że dlatego naprawdę mu się ptaszek chowa. Nawet nie nie ulega kwestii czemu gorączkuje. mają obecnie uregulowanie aż do mordowania osób na dole 18. Tymczasem spośród naszych informacji wynika, że G. powinno dojść aż do szpitala. Maluchy częstokroć zaczynają chorować w nocy. Dlatego kontakt z lekarzem musi być ujdzie za sprawą całą dobę. Pediatra nie na to samo tym samym ma obowiązek ci podarować numery telefonów, pod którymi będzie osiągalny (komórkę, domowy jednakowoż do pracy), ale i zachęcić, byś w razie konieczności dzwoniła aż do niego o każdej porze. A gdyby cyklicznie wyjeżdża, winien dać ci dodatkowo telefony aż do innych lekarzy, którzy mogą go zastąpić. Ważna jest także odległość aż do lekarza. Jeśli nie masz samochodu, zorientuj się, jednakowoż łapiduch w razie potrzeby będzie mógł do ciebie dojechać czy też azali jesteś w stanie przyzwać taksówkę, ażeby dojść do gabinetu. I bez wątpienia – do tego stopnia zapłacisz wtenczas za wizytę domową. W widocznym miejscu powieś kartkę z numerem do pogotowia oraz rejonowej przychodni. Zawczasu dowiedz się, gdzie jest bliski lecznica dziecięcy natomiast nocna apteka. W wielu miastach działają prywatne kliniki, w których lekarze mogą dojechać aż do pacjenta (ceny wahają się od 50 aż do 300 zł w ciągu wizytę z dojazdem, zależą od odległości aż do pacjenta i od pory doby). W nagłych przypadkach możesz zameldować się spośród dzieckiem aż do najbliższego „dorosłego” szpitala na izbę przyjęć.

Tags: , , , , ,

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.